אודות המשרד

אודות ענת שטיינר

המשרד "ענת שטיינר תקשורת ויחסי ציבור" הוקם בשנת 2013 ע"י ענת שטיינר במטרה לספק שרותי יחסי ציבור איכותיים בתחומי המוזיקה, האומנות והתרבות.

ענת שטיינר , מנכ"לית המשרד, בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותקשורת מטעם אוניברסיטת בר אילן, החלה לעסוק ביחסי ציבור בשנת 2011. בתחילה ניהלה את יחסי הציבור של חברות מובילות בתחומי האופנה, הצרכנות והלייף סטייל ולאחר מכן, מתוך אהבתה הרבה לתחומי מוזיקה ותרבות החליטה להתמקד בענפים אלה.

מיקום המשרד וטלפונים

רחוב אבא הלל 86 רמת גן
054-2826666
[email protected]

שעות פעילות המשרד

בימים א' – ה' בין השעות
9:00-18:00

תחומי ההתמחות של המשרד

  • מוזיקה על כל גווניה – ליווי אישי של אומנים ומוזיקאים בהשקת אלבומים חדשים וקידום סיבובי ההופעות הנלווים לכך.
  • תרבות – קידום מופעי מוזיקה מקומיים ובינלאומיים ומופעי סטנד אפ ותיאטרון.
  • פרויקטים מיוחדים – ערבי התרמה , אירועי גאלה, קידום פרויקטים שונים הקשורים לגיוס כספים ותמיכת המונים.

ערכיו ויתרונותיו של המשרד הינם: יחס אישי והיכרות מעמיקה עם לקוחותיו וטיפול מלא בכל תהליך ושלב בפרויקט מתחילתו ועד סופו, שקיפות ונאמנות, מחויבות להצלחה, קשרי עיתונות ענפים ויכולת "לדבר" את הלקוח בהתאם לצרכיהם של אנשי התקשורת, קריאטיביות ויצירת בידול על ידי מתן מענה של 360 מעלות בכל הנדרש ללקוח בכדי להגיע להצלחה.
בכל זמן נתון מתנהלים במשרד מספר מוגבל של פרויקטים במקביל, זאת על מנת לתת את מלוא הזמן, המסירות ותשומת הלב לכל פרויקט ופרויקט.

במהלך השנים המשרד טיפל בעשרות לקוחות נאמנים ומרוצים, ביניהם אמנים מהשורה הראשונה כגון מאיר פניגשטיין ("פוגי"- כוורת), ארקדי דוכין, סי היימן, שחר אבן צור, זמרת האופרה דניאלה לוגסי, מיטל דה רזון, פאר טסי, נמרוד לב ונוספים, לצד ניהול יחסי הציבור של מועדון ההופעות רדינג 3 בנמל ת"א.

כמו כן ניהל המשרד את יחסי הציבור של מופעים בינלאומיים, ביניהם: ג'ון לי הוקר ג'וניור, סטיבן ווילסון, גיא קינג, פול גילברט, מייק סטרן וויקטור ווטן, הרכב הג'אז מהולנד EvenSanne ועוד.